Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2013-09-20 20:19:54 33409

Még egyszer köszönöm szépen az infót. Szerencsére ismerek jó dokit, de remélem, soha nem kell meglátogatnunk ilyen probléma miatt! Meg más egyéb miatt sem!

A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2013-09-20 19:01:23 33408

Na igen. Nem mindegyik orvos áll a helyzet magaslatán. És akkor finom voltam.

 

A MÁOK oldalán azt írja,. hogy ha regisztráltatod itt, akkor felülírja a korábbi adatokat.

Szerintem ha jössz, előtte tárazz be egy normális orvos elérhetőséget. Az amúgy se árt.

Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2013-09-20 16:39:30 33406

Köszönöm szépen a választ! Az europetneten fenn van, ellenőriztem. Csak gondoltam, ha Magyarba is ingyenes a regisztráció, akkor beregelem, mert ha valami történik, kapásból ki tudják ott is keresni az adatait (találkoztam már olyan számítógépzseni állatorvossal, aki a külföldi chipet is magyar rendszerben kereste).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!