|
|
|
|
 |
Lolamoon
2013-09-20 20:19:54
|
33409
|
Még egyszer köszönöm szépen az infót. Szerencsére ismerek jó dokit, de remélem, soha nem kell meglátogatnunk ilyen probléma miatt! Meg más egyéb miatt sem! |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2013-09-20 19:01:23
|
33408
|
Na igen. Nem mindegyik orvos áll a helyzet magaslatán. És akkor finom voltam.
A MÁOK oldalán azt írja,. hogy ha regisztráltatod itt, akkor felülírja a korábbi adatokat.
Szerintem ha jössz, előtte tárazz be egy normális orvos elérhetőséget. Az amúgy se árt. |
|
Előzmény:
 |
Lolamoon
2013-09-20 16:39:30
|
33406
|
Köszönöm szépen a választ! Az europetneten fenn van, ellenőriztem. Csak gondoltam, ha Magyarba is ingyenes a regisztráció, akkor beregelem, mert ha valami történik, kapásból ki tudják ott is keresni az adatait (találkoztam már olyan számítógépzseni állatorvossal, aki a külföldi chipet is magyar rendszerben kereste). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|