|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
j ó z s i
2013-09-17 16:48:14
|
5616
|
Szia! Bocs a "kései" válaszért, de nem jártam erre. Jobb lenne a sima takarmánykukorica kicsit megpuhítva. Ha tudsz vegyél pár kilót nem nagy költség. (fene tudja mi van a konzerv kukoricába) |
|
Előzmény:
 |
M.machinátor
2013-09-14 13:05:36
|
5608
|
Igen ahogy írod,valszeg örvös galamb lessz,a fióka ahhoz hasonlít a legjobban és van egy pár ilyen griff méretü galamb a környéken.Máshol is írják hogy fött kukoricával,meg főtt búzával etették!akkor jó a konzerv is?Válaszod elöre is köszönőm.Üdv:Péter. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|