|
|
|
|
 |
BSzTom
2013-09-17 21:48:49
|
1715
|
nem üzemel. De vannak jóindulatú csőszök.... :)
|
|
A hozzászólás:
 |
Kályháskristóf
2013-09-16 21:02:14
|
1713
|
Nem is tudtam, hogy újra üzemel az egri téglagyár. Jó kis szürke b30-as nyers téglák, volt benne adaléknak szén is. Egy 4-2.5-7-hez elég volt 8-10 db tégla. |
|
Előzmény:
 |
BSzTom
2013-09-11 22:40:42
|
1712
|
Véletlenül sem kötekedésképp, de például Mályiban, a téglagyárban egy db PT 38-as nyers tégla (kb 17kg) 50 magyar Forint. Az pedig <3 Ft/kg. Hasonlóképpen az egri téglagyárban is (26db kb 7 kg-os nyers B30as 1000 HUF, tehát az előzőhöz képes "méregdrága", kb 5 Ft 50 fillér). Csak a miheztartás végett. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|