Keresés

Részletes keresés

pisti.75 Creative Commons License 2013-09-15 19:29:02 17161

De egy esemény rögzítésnél nem tudom mindíg beállítani az alanyt .

mckmester Creative Commons License 2013-09-15 17:50:39 17159

Így szoktam. :-)

 

Ez egyrészt 2011 -ben történt, másrészt a 18-55 F3.5-F5.6 alap objektívvel ez anno nem volt olyan egyszerű, harmadrészt én is épp ezt magyarázom Pisti.75 -nek.

 

 

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2013-09-15 17:13:50 17158

A kepnek harom fontos resze van. 

Eloter, alany, hatter. Sok szenvedestol megmented magad, ha beallitod az alanyt.

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2013-09-15 15:55:35 17157

"Te ezeket tudod ????"

 

Igen, de én mindig úgy kezdem, hogy amikor fényképezek, akkor legyen igazán jó. Aztán max kicsinykét húzok ide-oda, meg vágok a képből. A szelektív élesítést konkréntan egyszer használtam Akkor muszáj volt, mert egy velünk egy edzőtáborban lévő igen kedves lányról 10 nap alatt egyetlen igazán jó kép  született, de a háttere annak is sz*r volt :-), így csinálni kellett valamit vele. Ha azt is törlöm, akkor sértődés lett volna, így meg hellyel-közzel jó lett.

 

Általában ha ilyennel kell szórakozni, azt már bukott képnek tartom.

Meg ha minden képemen Lightroommal meg GIMP -el szórakoznék, már rég megőszültem volna. :-)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!