Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2013-09-15 17:13:50 17158

A kepnek harom fontos resze van. 

Eloter, alany, hatter. Sok szenvedestol megmented magad, ha beallitod az alanyt.

A hozzászólás:
mckmester Creative Commons License 2013-09-15 15:55:35 17157

"Te ezeket tudod ????"

 

Igen, de én mindig úgy kezdem, hogy amikor fényképezek, akkor legyen igazán jó. Aztán max kicsinykét húzok ide-oda, meg vágok a képből. A szelektív élesítést konkréntan egyszer használtam Akkor muszáj volt, mert egy velünk egy edzőtáborban lévő igen kedves lányról 10 nap alatt egyetlen igazán jó kép  született, de a háttere annak is sz*r volt :-), így csinálni kellett valamit vele. Ha azt is törlöm, akkor sértődés lett volna, így meg hellyel-közzel jó lett.

 

Általában ha ilyennel kell szórakozni, azt már bukott képnek tartom.

Meg ha minden képemen Lightroommal meg GIMP -el szórakoznék, már rég megőszültem volna. :-)

 

 

Előzmény:
pisti.75 Creative Commons License 2013-09-15 15:35:02 17154

Nos : Köszi a segítséget mostmár mükszika 2.8.6-os .Tanúlni kell.!! Sokat !!

Engem főleg a háttér életlenítés, az arc csillogás megszüntetése,és a képeimen a színek

olyan mosottak ,azt szeretném ,élénkíteni,élesíteni,színeket erőssíteni , vagy nem is tudom hogy mondják ezt. Te ezeket tudod ????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!