|
|
|
|
 |
pisti.75
2013-09-15 19:11:34
|
17160
|
Igen ezt a videót már láttam ,sőtt a You-Tube-n is van sok ismeret terjesztő a GIMP-ről.
A kép komponálásával nincs bajom, vágni nem igen kell,de amit a fényképezőgépem nem tud jól csinálni (kompakt) azt szeretném utómunkázni .(pl mélység élesség, színek stb) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
pisti.75
2013-09-15 15:35:02
|
17154
|
Nos : Köszi a segítséget mostmár mükszika 2.8.6-os .Tanúlni kell.!! Sokat !!
Engem főleg a háttér életlenítés, az arc csillogás megszüntetése,és a képeimen a színek
olyan mosottak ,azt szeretném ,élénkíteni,élesíteni,színeket erőssíteni , vagy nem is tudom hogy mondják ezt. Te ezeket tudod ???? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|