Keresés

Részletes keresés

mckmester Creative Commons License 2013-09-15 15:55:35 17157

"Te ezeket tudod ????"

 

Igen, de én mindig úgy kezdem, hogy amikor fényképezek, akkor legyen igazán jó. Aztán max kicsinykét húzok ide-oda, meg vágok a képből. A szelektív élesítést konkréntan egyszer használtam Akkor muszáj volt, mert egy velünk egy edzőtáborban lévő igen kedves lányról 10 nap alatt egyetlen igazán jó kép  született, de a háttere annak is sz*r volt :-), így csinálni kellett valamit vele. Ha azt is törlöm, akkor sértődés lett volna, így meg hellyel-közzel jó lett.

 

Általában ha ilyennel kell szórakozni, azt már bukott képnek tartom.

Meg ha minden képemen Lightroommal meg GIMP -el szórakoznék, már rég megőszültem volna. :-)

 

 

mckmester Creative Commons License 2013-09-15 15:45:45 17155

Majdnem elkezdtem írni, aztán rájöttem, hogy Google a barátunk:

 

http://videosmart.hu/video/gimp-egyszeru-kiemeles-a-hatter-elmosasaval

 

 

A hozzászólás:
pisti.75 Creative Commons License 2013-09-15 15:35:02 17154

Nos : Köszi a segítséget mostmár mükszika 2.8.6-os .Tanúlni kell.!! Sokat !!

Engem főleg a háttér életlenítés, az arc csillogás megszüntetése,és a képeimen a színek

olyan mosottak ,azt szeretném ,élénkíteni,élesíteni,színeket erőssíteni , vagy nem is tudom hogy mondják ezt. Te ezeket tudod ????

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2013-09-14 22:35:37 17152

A zip -el próbálkozol, vagy a rendes windowsos exe telepítő csomag rontott el valamit?

 

Nekem még soha semmilyen bajom nem volt az indításával, pedig 2.2 óta használom. A 2.6.2 stable előtt lefagyott párszor, de az árát megéri :-)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!