|
|
|
|
 |
pisti.75
2013-09-15 15:35:02
|
17154
|
Nos : Köszi a segítséget mostmár mükszika 2.8.6-os .Tanúlni kell.!! Sokat !!
Engem főleg a háttér életlenítés, az arc csillogás megszüntetése,és a képeimen a színek
olyan mosottak ,azt szeretném ,élénkíteni,élesíteni,színeket erőssíteni , vagy nem is tudom hogy mondják ezt. Te ezeket tudod ???? |
|
 |
pisti.75
2013-09-15 10:34:32
|
17153
|
Köszi majd segítséget kérek, ennyire nem éretek hozzá .(a 2.8 -at origórol tőltöttem le ) |
|
A hozzászólás:
 |
mckmester
2013-09-14 22:35:37
|
17152
|
A zip -el próbálkozol, vagy a rendes windowsos exe telepítő csomag rontott el valamit?
Nekem még soha semmilyen bajom nem volt az indításával, pedig 2.2 óta használom. A 2.6.2 stable előtt lefagyott párszor, de az árát megéri :-)
|
|
Előzmény:
 |
pisti.75
2013-09-14 21:21:37
|
17151
|
nem működik,de még probálkozom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|