|
|
|
|
 |
mckmester
2013-09-14 22:35:37
|
17152
|
A zip -el próbálkozol, vagy a rendes windowsos exe telepítő csomag rontott el valamit?
Nekem még soha semmilyen bajom nem volt az indításával, pedig 2.2 óta használom. A 2.6.2 stable előtt lefagyott párszor, de az árát megéri :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
pisti.75
2013-09-14 21:21:37
|
17151
|
nem működik,de még probálkozom. |
|
Előzmény:
 |
mckmester
2013-09-14 18:38:20
|
17150
|
Íííí az nagyon régi. :-( legalább 5 éves.
A 2.8 -al mi a a baj? Az kéne igazán mert az már tud egyablakos kezelőfelületet. A 2.6 -ban sokat fejlesztettek a varázspálcás kijelölésen is, az sem lenne rossz.
A 2.4 elég kezdetleges a mostanihoz viszonyítva, meg nem annyira kényelmes használni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|