Keresés

Részletes keresés

mckmester Creative Commons License 2013-09-14 22:35:37 17152

A zip -el próbálkozol, vagy a rendes windowsos exe telepítő csomag rontott el valamit?

 

Nekem még soha semmilyen bajom nem volt az indításával, pedig 2.2 óta használom. A 2.6.2 stable előtt lefagyott párszor, de az árát megéri :-)

 

 

A hozzászólás:
pisti.75 Creative Commons License 2013-09-14 21:21:37 17151

nem működik,de még probálkozom.

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2013-09-14 18:38:20 17150

Íííí az nagyon régi. :-( legalább 5 éves.

 

A 2.8 -al mi a a baj? Az kéne igazán mert az már tud egyablakos kezelőfelületet. A 2.6 -ban sokat fejlesztettek a varázspálcás kijelölésen is, az sem lenne rossz.

A 2.4 elég kezdetleges a mostanihoz viszonyítva, meg nem annyira kényelmes használni.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!