Keresés

Részletes keresés

mckmester Creative Commons License 2013-09-14 18:38:20 17150

Íííí az nagyon régi. :-( legalább 5 éves.

 

A 2.8 -al mi a a baj? Az kéne igazán mert az már tud egyablakos kezelőfelületet. A 2.6 -ban sokat fejlesztettek a varázspálcás kijelölésen is, az sem lenne rossz.

A 2.4 elég kezdetleges a mostanihoz viszonyítva, meg nem annyira kényelmes használni.

 

 

 

A hozzászólás:
pisti.75 Creative Commons License 2013-09-14 17:52:16 17149

Nos végül is egy régebbi változatot sikerül műküdésre birni(2.4.3) . Most ismerkedek vele .

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2013-09-14 17:35:30 17148

32 vagy 64 bites Windows XP -d van? Nem mindegy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!