Keresés

Részletes keresés

mckmester Creative Commons License 2013-09-14 17:35:30 17148

32 vagy 64 bites Windows XP -d van? Nem mindegy.

A hozzászólás:
mckmester Creative Commons License 2013-09-14 17:34:15 17147

Milyen?

Előzmény:
pisti.75 Creative Commons License 2013-09-14 17:33:16 17146

Köszi a tanácsot. Há-át én letöltöttem a Gimp-et ,de nem müködik.Hiba üzenet jön.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!