|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
pisti.75
2013-09-14 17:33:16
|
17146
|
Köszi a tanácsot. Há-át én letöltöttem a Gimp-et ,de nem müködik.Hiba üzenet jön. |
|
Előzmény:
 |
mckmester
2013-09-12 21:55:00
|
17144
|
XnView val maximum az egész képet tudod életleníteni, a csak hátteret nemigen.
Ingyenes magyar nyelvűt csak igazán jó programot ismerek, ami ilyen feladatokra jó, azt GIMP -nek hívják. Tanulj bele, nagyon hasznos.
Viszont az nem egyszerű.
Esetleg még a Photofiltre -vel meg lehet próbálkozni, emlékeim szerint az is tud valami ilyesmit.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|