Keresés

Részletes keresés

mckmester Creative Commons License 2013-09-14 17:34:15 17147

Milyen?

A hozzászólás:
pisti.75 Creative Commons License 2013-09-14 17:33:16 17146

Köszi a tanácsot. Há-át én letöltöttem a Gimp-et ,de nem müködik.Hiba üzenet jön.

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2013-09-12 21:55:00 17144

XnView val maximum az egész képet tudod életleníteni, a csak hátteret nemigen.

 

Ingyenes magyar nyelvűt csak igazán jó programot ismerek, ami ilyen feladatokra jó, azt GIMP -nek hívják. Tanulj bele, nagyon hasznos.

Viszont az nem egyszerű.

 

Esetleg még a Photofiltre -vel meg lehet próbálkozni, emlékeim szerint az is tud valami ilyesmit.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!