|
|
|
|
 |
M.machinátor
2013-09-14 13:05:36
|
5608
|
Igen ahogy írod,valszeg örvös galamb lessz,a fióka ahhoz hasonlít a legjobban és van egy pár ilyen griff méretü galamb a környéken.Máshol is írják hogy fött kukoricával,meg főtt búzával etették!akkor jó a konzerv is?Válaszod elöre is köszönőm.Üdv:Péter. |
|
 |
M.machinátor
2013-09-14 12:32:28
|
5607
|
Szervusz(tok).Szerinted(tetek),hány hetes lehet?(én olyan 2-3 közé gondolom).Búzám napraforgóm nincs,de mondjuk konzerv kukoricám van!az is jó?meg mirelitt borsóm is van az főlolvasztva?egybe le tudja nyelni?előre is kössz.Üdv:Péter. |
|
A hozzászólás:
 |
j ó z s i
2013-09-14 10:36:59
|
5606
|
Szia!
Ilyen idős galambot még "tömni" kell, nem tud önállóan enni, az anyja is a csőréből eteti. Én a színéből örvös galambra következtetek, de nem biztos. Etesd búzával, kukoricával, esetleg napraforgót és borsót is adhatsz neki. De NE darával! És ami fontosabb itasd is! Még egyenlőre fecskendőből.
Sok sikert! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|