Keresés

Részletes keresés

j ó z s i Creative Commons License 2013-09-14 10:36:59 5606

Szia!

Ilyen idős galambot még "tömni" kell, nem tud önállóan enni, az anyja is a csőréből eteti. Én a színéből örvös galambra következtetek, de nem biztos. Etesd búzával, kukoricával, esetleg napraforgót és borsót is adhatsz neki. De NE darával! És ami fontosabb itasd is! Még egyenlőre fecskendőből.

Sok sikert!

A hozzászólás:
M.machinátor Creative Commons License 2013-09-14 10:19:27 5605

Szervusz koder.Máma kukorica darát kap(nem túlzottan kapkod utána),hogy lehetne rávenni hogy ne kelljen tömni mint egy kacsát?Egyébként nyugodt s a kézhez egyre jobban hozzászokik.A kért képek:

Előzmény:
koder Creative Commons License 2013-09-14 05:41:21 5604

Szia! Szerintem tegyél fel képeket ide, úgy könnyebb beazonosizani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!