|
|
|
|
 |
j ó z s i
2013-09-14 10:36:59
|
5606
|
Szia!
Ilyen idős galambot még "tömni" kell, nem tud önállóan enni, az anyja is a csőréből eteti. Én a színéből örvös galambra következtetek, de nem biztos. Etesd búzával, kukoricával, esetleg napraforgót és borsót is adhatsz neki. De NE darával! És ami fontosabb itasd is! Még egyenlőre fecskendőből.
Sok sikert! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
koder
2013-09-14 05:41:21
|
5604
|
Szia! Szerintem tegyél fel képeket ide, úgy könnyebb beazonosizani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|