|
|
|
|
 |
koder
2013-09-14 05:41:21
|
5604
|
Szia! Szerintem tegyél fel képeket ide, úgy könnyebb beazonosizani. |
|
A hozzászólás:
 |
M.machinátor
2013-09-14 01:01:32
|
5603
|
Szervusztok.Úgy tünik mától én is galamb tartó lettem.Pár szomszéddal odébb kivágtak néhány fát (akácost)persze nem egésszen , csak félig de a lényeg hogy a galamb fióka vagyis inkább Griff madár merthogy Gerle fióka lehet (mindenesetre jó bazi nagy)az ott maradt , és macskák sem voltak hajlandóak bajlódni vele : Így maradtam Én.Mi a lótúrót kezdjek vele?Próbálam itatni -etetni , de a rémültségen kívül semmi.Azután délután kényszer etetés (csőr megfog - nyit - beletöm),kevés siker.Este valamivel könyebb kényszer etetés.Idáig (mivel még a fajtája sem megálapítható) főtt tojást nyomtam bele,az állitólag jó mindegyiknek.! Vagy nem ! Szerintetek mi lenne a jó megoldás.Egyenlőre eléggé mozgékony,a helyzethez képest. Köszönőm válaszoitokat:Üdv:Péter. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|