Keresés

Részletes keresés

koder Creative Commons License 2013-09-14 05:41:21 5604

Szia! Szerintem tegyél fel képeket ide, úgy könnyebb beazonosizani.

A hozzászólás:
M.machinátor Creative Commons License 2013-09-14 01:01:32 5603

Szervusztok.Úgy tünik mától én is galamb tartó lettem.Pár szomszéddal odébb kivágtak néhány fát (akácost)persze nem egésszen , csak félig de a lényeg hogy a galamb fióka vagyis inkább Griff madár merthogy Gerle fióka lehet (mindenesetre jó bazi nagy)az ott maradt , és macskák sem voltak hajlandóak bajlódni vele : Így maradtam Én.Mi a lótúrót kezdjek vele?Próbálam itatni -etetni , de a rémültségen kívül semmi.Azután délután kényszer etetés (csőr megfog - nyit - beletöm),kevés siker.Este valamivel könyebb kényszer etetés.Idáig (mivel még a fajtája sem megálapítható) főtt tojást nyomtam bele,az állitólag jó mindegyiknek.! Vagy nem ! Szerintetek mi lenne a jó megoldás.Egyenlőre eléggé mozgékony,a helyzethez képest.                                                 Köszönőm válaszoitokat:Üdv:Péter.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!