Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-09-14 20:25:44 5609

Hali!

Már most a finish felé halad a dolog! Utána jelentkezem, a tanácsok mindíg jól jönnek!!!

A hozzászólás:
tomkay Creative Commons License 2013-09-12 05:17:58 5602

Szeva!

Köszike.
De ezt már mondod régóta,(vagy 3 éve)hogy jössz galambért. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Na szóva ha készül a galambház az már haladás.
Amugy mizu vletek?
1000 éve nem voltál sem fórumon sem nálunk.

Üdv.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-09-11 20:46:36 5601

Hali!

Fain csapat, én is valami hasonlón gondolkozom!! Már a galambház is készül ezerrel!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!