|
|
|
|
 |
tomkay
2013-09-12 05:17:58
|
5602
|
Szeva!
Köszike. De ezt már mondod régóta,(vagy 3 éve)hogy jössz galambért. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Na szóva ha készül a galambház az már haladás. Amugy mizu vletek? 1000 éve nem voltál sem fórumon sem nálunk.
Üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-09-11 20:46:36
|
5601
|
Hali!
Fain csapat, én is valami hasonlón gondolkozom!! Már a galambház is készül ezerrel!! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|