|
|
|
|
 |
ancus75
2013-09-14 19:12:06
|
19517
|
Amúgy osztom a 2 előttem szóló véleményét. |
|
 |
ancus75
2013-09-14 19:11:09
|
19516
|
Szia Karesz!
Az én gyönyörű macim,olyan mint a ragtapasz.Mindenhol ott
van,ahol vagyunk.Az ölemben ül ha gépezek,ha alszunk hozzám bújik vagy rajtam fekszik.2 és fél éves kandúr és nem tervezi,hogy erről leszokna:-))Szerintem minden cica más egyéniség.Amikor a tenyésztőnél találkoztunk vele egyből szerelembe estünk.Pedig csak kíváncsiságból néztük meg,milyen lehet élőben egy ezüst fekete pettyes.Jött,mondta a magáét.Dorombolt,nézelődött.Pont úgy,ahogy egy igazi jól tartott cicának kell viselkedni.Nem félt és fújt.Az anyukája is nagyon barátságos volt.A tenyésztő a lakásban tartotta egy szobában elkülönítve őket,mert volt több alma is.Most is van cicájuk,ha jól tudom.Ők az Evening-starkennel.Nagyon elégedet vagyok velük.Aranyosak és kedvesek voltak mindig.A mai napig,ha bármi gondom van hívhatom őket és ha tudnak,akkor segítenek. |
|
 |
oroshazicsaj
2013-09-12 16:50:43
|
19515
|
Még annyit, hogy privátban nagyon szívesen megvitatom veled a témát, előnyt és hátrányt minden tenyésztőnél... Én már sok mindent kijártam, sok mindent láttam! Tudok mesélni bőséggel! |
|
 |
oroshazicsaj
2013-09-12 15:16:29
|
19514
|
Szia Karesz nem egyedi a problémád...
Ismerős a helyzet nagyon sajnos... rengeteg macska, hiper szuper tenyésztő!
Én itt magyarországon talán, a von feuerblume tenyészetet ajánlanám, a Bella Diamante-t, náluk, most van egy kis cica (krém fiú), és a diamond shine-t. Itt garantáltan tudom, hogy a cicák együtt élnek a gazdival, és nem külön ketrecben! Fúúúúj de undorító!
Ha itt nem találsz akkor külföldön kell keresgélni, ahol normális körülmények közt tartják őket... |
|
A hozzászólás:
 |
CzKaresz81
2013-09-11 11:38:10
|
19513
|
Itt a fórumba a másik két nevére kesve pillanatok alatt kiderül... Más is ugyan ezt írta le csak még 2007 meg 2009 -ből... Szóval nem mostani a probléma... Sajnos... De még mindig ajánlgatják Őket... Ahogy Te is most... :(
Én amit ott láttam, hát komolyan... Elvlieg a hölgynek "szaklapja" is van vagy mifene... Szerintem így erősen szűkült a kör...
Avalonék meg ha jól láttam 2012. december óta nem nagyon frissitettek... :( Vagy azóta egy kiscica se született, vagy már megszületés előtt eladták, így hirdetni sem kellett...
|
|
Előzmény:
 |
Octi19
2013-09-11 11:28:42
|
19512
|
Ha erről van szó akkor légyszíves tudasd, mert nem szeretnék legközelebb abba a hibába esni, hogy ajánlok olyat aki nem méltó rá. Nem is beszélve arról, hogy a másik két tenyésztő így gyanúba keveredett...
illetve csak egy, mert Avalonéknál most nincs kiscica. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|