|
|
|
|
 |
Octi19
2013-09-11 11:28:42
|
19512
|
Ha erről van szó akkor légyszíves tudasd, mert nem szeretnék legközelebb abba a hibába esni, hogy ajánlok olyat aki nem méltó rá. Nem is beszélve arról, hogy a másik két tenyésztő így gyanúba keveredett...
illetve csak egy, mert Avalonéknál most nincs kiscica. |
|
A hozzászólás:
 |
CzKaresz81
2013-09-11 11:14:58
|
19511
|
Szia!
Nem szeretnék nevet mondani, nem ez a célom...
De elég rossz dolgot írtak már itt a fórumon róluk... |
|
Előzmény:
 |
Octi19
2013-09-11 11:09:57
|
19510
|
Megtudható, hogy kinél? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|