Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2013-09-11 11:09:57 19510

Megtudható, hogy kinél?

A hozzászólás:
CzKaresz81 Creative Commons License 2013-09-11 10:58:44 19509

Szia!

 

Köszönöm a választ! Megfontolom!

 

Sajnos az elöző levelemben leírtak, ketrec, stb, pont az általad leírt egyik "neves" tanyésztőnél volt... :(

Előzmény:
Octi19 Creative Commons License 2013-09-11 10:38:40 19508

Mindenek előtt tisztázd magaddal és a családoddal, hogy valóban szeretnétek-e cicát, pláne szobacicát! Ha meghoztátok a döntést és rendesen felkészültetek a cicatartásra (nem olcsó mulatság és egyéb áldozatokat is kell hozni) akkor nézzetek szét menhelyeken is. A hétköznapi házi macskák általában sokkal barátságosabb és bújósabbak mint egy tiszta vérű, pláne egy Brit. A Brit egy arisztokratikus fajta, erős karakteres jelleme van és inkább visszahúzódó, távolságtartó fajta. (Hangsúlyozom, hogy minden cica egyedi és egyszeri csoda és én az előbbiekben általánosságokról beszéltem!)

 

http://www.juniorrezervatum.hu/

 

Itt biztosan találni fogsz bújós cicát, már feltéve, hogy átmész a nagyon kemény gazdijelölt minősítésen...

 

Ha mindenáron Brit cicát szeretnétek akkor kerüljétek a hirdetési oldalakon kínált cicákat! Keress neves tenyésztőt.

 

például:

http://www.pearlfalcons.atw.hu/

http://www.orchideenwald.hu/index.php?page=10

http://www.vonavalon.hu/

 

Természetesen a teljesség igénye nélkül...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!