|
|
|
|
 |
Octi19
2013-09-11 11:09:57
|
19510
|
Megtudható, hogy kinél? |
|
A hozzászólás:
 |
CzKaresz81
2013-09-11 10:58:44
|
19509
|
Szia!
Köszönöm a választ! Megfontolom!
Sajnos az elöző levelemben leírtak, ketrec, stb, pont az általad leírt egyik "neves" tanyésztőnél volt... :( |
|
Előzmény:
 |
Octi19
2013-09-11 10:38:40
|
19508
|
Mindenek előtt tisztázd magaddal és a családoddal, hogy valóban szeretnétek-e cicát, pláne szobacicát! Ha meghoztátok a döntést és rendesen felkészültetek a cicatartásra (nem olcsó mulatság és egyéb áldozatokat is kell hozni) akkor nézzetek szét menhelyeken is. A hétköznapi házi macskák általában sokkal barátságosabb és bújósabbak mint egy tiszta vérű, pláne egy Brit. A Brit egy arisztokratikus fajta, erős karakteres jelleme van és inkább visszahúzódó, távolságtartó fajta. (Hangsúlyozom, hogy minden cica egyedi és egyszeri csoda és én az előbbiekben általánosságokról beszéltem!)
http://www.juniorrezervatum.hu/
Itt biztosan találni fogsz bújós cicát, már feltéve, hogy átmész a nagyon kemény gazdijelölt minősítésen...
Ha mindenáron Brit cicát szeretnétek akkor kerüljétek a hirdetési oldalakon kínált cicákat! Keress neves tenyésztőt.
például:
http://www.pearlfalcons.atw.hu/
http://www.orchideenwald.hu/index.php?page=10
http://www.vonavalon.hu/
Természetesen a teljesség igénye nélkül...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|