Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sancibácsi Creative Commons License 2013-09-10 10:25:06 25

Ezt az Ekoizét nem használtam még.

Akkor ne sajnáljam? :-)

Előzmény:
tony-d Creative Commons License 2013-09-08 19:50:46 23

Ja és a másodiknál, 2 fajta szlovák cement volt és szintén csak az ekocementel volt a baj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!