Keresés

Részletes keresés

Ambzso Creative Commons License 2013-09-10 11:56:40 7436

Kifejezetten gyerek tápokat ajánlom Friskeisnek -is van a Whiskasnak is van.... az enyémeim is azt eszik.. 1 éves korig nagyon ajánlott aztán lehet más normálisabb áron kapható kajcsit.

A hozzászólás:
crashpo Creative Commons License 2013-09-09 17:43:20 7435

Sziasztok! az lenne a kérdésem hogy kölyök macskáknak 4 hónaposak,milyen jobb minőségű tápot javasoltok?  Az anyósom kapta őket, házi cicák kint vannak az udvaron,de a garázsba ahol a kazán van szabad bejárásuk van igy télen sem fáznak. Szóval az üzletekben rengeteg a kínálat azért is érdeklődnék itt.

Előre is köszönöm a válaszokat! -legutobb gold select-t vettem nekik

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!