|
|
|
|
 |
Ambzso
2013-09-10 11:56:40
|
7436
|
Kifejezetten gyerek tápokat ajánlom Friskeisnek -is van a Whiskasnak is van.... az enyémeim is azt eszik.. 1 éves korig nagyon ajánlott aztán lehet más normálisabb áron kapható kajcsit. |
|
A hozzászólás:
 |
crashpo
2013-09-09 17:43:20
|
7435
|
Sziasztok! az lenne a kérdésem hogy kölyök macskáknak 4 hónaposak,milyen jobb minőségű tápot javasoltok? Az anyósom kapta őket, házi cicák kint vannak az udvaron,de a garázsba ahol a kazán van szabad bejárásuk van igy télen sem fáznak. Szóval az üzletekben rengeteg a kínálat azért is érdeklődnék itt.
Előre is köszönöm a válaszokat! -legutobb gold select-t vettem nekik
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|