|
|
|
|
 |
,pisti,
2013-09-09 19:55:09
|
2616
|
Én nem keresztezem galambal. Inkább elcsereberélném valakivel ha kell valakinek. |
|
A hozzászólás:
 |
vihogó
2013-09-09 07:43:30
|
2615
|
örvöst keresztezheted házigalambbal.Én is neveltem pár éve,majd elengedtem,de nem ment el.Csatlakozott a texánjaimhoz. |
|
Előzmény:
 |
,pisti,
2013-09-05 22:33:27
|
2613
|
Szia! Van nekem is egy. Kb 3 honapos. Egész pici volz mikor találta a szomszédom a kupuja elött. Azota etetgetem, most már eszik önálloan. Szabad vagy nem van! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|