Keresés

Részletes keresés

calishu Creative Commons License 2013-09-12 20:26:38 17142

Szerintem nagyon szűkre vágtad. Így egy szitakötő, ami szép, de "csak" egy szitakötő, ami fotónak viszont magában kevés. Szerintem!

A hozzászólás:
GumiApo Creative Commons License 2013-09-08 23:27:17 17136

Mármint erre:)

Előzmény:
GumiApo Creative Commons License 2013-09-08 23:26:27 17135

Véleményeket várom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!