|
|
|
|
 |
lacc74
2013-09-06 20:33:17
|
5596
|
A kadettesnek teljesen igaza van úgy csináld ahogy írta,ha lekaparod a himlőt és úgy kened be az is jó.
|
|
 |
kadettes
2013-09-06 19:58:00
|
5595
|
én ezt himlőnek nézem betadinnal probáld bekenni akkor még van esély ha sokkal tőbb nem jönn ki rajta de ha a kloáka nyilását is el fogja lepni akkor én azt mondom nem sok az esély az életbe maradáshóz |
|
A hozzászólás:
 |
Fecske4
2013-09-06 18:28:32
|
5593
|
Talát fiókat nevelgettem, míg ki nem repült.
Kb 2 hete jelent meg a csőre oldalán egy tűhegynyi sárga folt. Lassan növekedett, de egy hete nem láttam a madarat. Mára így néz ki... Egyéb tünet nincs, de az evésben már szemmel láthatóan zavarja.
A tanácsokat köszönettel venném.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|