Keresés

Részletes keresés

vihogó Creative Commons License 2013-09-09 07:43:30 2615

örvöst keresztezheted házigalambbal.Én is neveltem pár éve,majd elengedtem,de nem ment el.Csatlakozott a texánjaimhoz.

A hozzászólás:
,pisti, Creative Commons License 2013-09-05 22:33:27 2613

Szia! Van nekem is egy. Kb 3 honapos. Egész  pici volz mikor találta a szomszédom a kupuja elött. Azota etetgetem, most már eszik önálloan.  Szabad vagy nem van! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!