|
|
|
|
 |
Lajos Mészár
2013-10-03 21:07:50
|
255
|
| Gondolom már elkéstem a válaszadással, de remélem minimum hármassal raktad. Nem csupán esztétika miatt kell a megfelelő fugaméret, hanem anyagfüggő is a dolog. Ilyen méretnél már követelmény a minimum hármas fuga. Az egyharmados eltolás pedig a lapok görbesége miatt is szükségszerű. |
|
 |
Szunyó
2013-09-07 07:04:10
|
252
|
Nálunk is hármassal van lerakva. |
|
 |
KömKel
2013-09-05 12:08:51
|
251
|
Nálam 3 mm-essel van lerakva, viszont nagy a felület (50 m2 egyben) |
|
A hozzászólás:
 |
Gardo20
2013-09-05 09:00:03
|
250
|
Sziasztok! S.O.S... remélem van itt ma valaki. Érdeklődnék, véleményetek szerint a 12,5x50cm -es fa hatású burkolólapokat mekkora fugával érdemes lerakni, hogy mutat szebb képet a végeredmény? L alakú közlekedő lenne vele burkolva (1,6m széles, 15m2). 2 vagy 3mm -es fugakereszt közt vacilálok, "téglakötésben" lenne fektetve, ~15cm átfedéssel. Köszi a tanácsokat, Üdv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|