Keresés

Részletes keresés

Lajos Mészár Creative Commons License 2013-10-03 21:07:50 255
Gondolom már elkéstem a válaszadással, de remélem minimum hármassal raktad. Nem csupán esztétika miatt kell a megfelelő fugaméret, hanem anyagfüggő is a dolog. Ilyen méretnél már követelmény a minimum hármas fuga. Az egyharmados eltolás pedig a lapok görbesége miatt is szükségszerű.
Szunyó Creative Commons License 2013-09-07 07:04:10 252

Nálunk is hármassal van lerakva.

KömKel Creative Commons License 2013-09-05 12:08:51 251

Nálam 3 mm-essel van lerakva, viszont nagy a felület (50 m2 egyben)

A hozzászólás:
Gardo20 Creative Commons License 2013-09-05 09:00:03 250

Sziasztok! S.O.S... remélem van itt ma valaki. Érdeklődnék, véleményetek szerint a 12,5x50cm -es fa hatású burkolólapokat mekkora fugával érdemes lerakni, hogy mutat szebb képet a végeredmény? L alakú közlekedő lenne vele burkolva (1,6m széles, 15m2). 2 vagy 3mm -es fugakereszt közt vacilálok, "téglakötésben" lenne fektetve, ~15cm átfedéssel. Köszi a tanácsokat, Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!