|
|
|
|
 |
veggie83
2013-09-06 09:22:31
|
2614
|
Az Örvös galamb Magyarországon nem védett, sőt vadászható is.....
A Vadgerle ami védett, és nem szabad fogságban tartani.
"A vadgerle és a fenyőrigó védett marad, míg az örvös galamb és a balkáni gerle az év második felében lőhető." |
|
A hozzászólás:
 |
successful77
2013-09-05 08:59:11
|
2612
|
örvös galamb tartható otthon,attól még,h
védett? mert van egy fiókám. kérdés megmarad-
e,enni fog-e?
frissen kirepült lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|