Keresés

Részletes keresés

veggie83 Creative Commons License 2013-09-06 09:22:31 2614

Az Örvös galamb Magyarországon nem védett, sőt vadászható is.....

A Vadgerle ami védett, és nem szabad fogságban tartani.

 

"A vadgerle és a fenyőrigó védett marad, míg az örvös galamb és a balkáni gerle az év második felében lőhető."

A hozzászólás:
successful77 Creative Commons License 2013-09-05 08:59:11 2612
örvös galamb tartható otthon,attól még,h
védett? mert van egy fiókám. kérdés megmarad-
e,enni fog-e?

frissen kirepült lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!