Keresés

Részletes keresés

Anikó222 Creative Commons License 2013-12-18 14:43:48 421

Szia!

 

Nálam az egyik cicámnál most állapítottak meg leukózis betegséget, szeretném megkérdezni, hogy te milyen homeopátiás szereket használsz? milyen bevált módszereid vannak? illetve tudsz-e nekem ajánlani egy olyan állatorvost, aki ebben jártas, mert több cicám is van,és többféle szakvéleményt hallottam az állatorvosoktól.

Minden cicám be lett oltva, de volt olyan doki, aki azt mondta, előbb le kellett volna őket tesztelni.

 

Köszönöm előre is a segítséget.

A hozzászólás:
Julocsos Creative Commons License 2013-09-04 13:42:05 411

Elküldöm a te hozzászólásodra is válaszul.

Székely Attila e-mail címe: cartman19721@gmail.com

Telefonszáma: 06 20 390 13 22.

Utoljára valamikor júliusban beszéltem vele, az e-maileket elolvassa, de jobb, ha telefonon keresed, mert szerintem nagyon elfoglalt és nem tud rájuk válaszolni. Még mindig nagyon sokan keresik beteg cicákkal.

Nekem küldött most a nyáron a ragacsos galajos oldatból, és a thuja és arnica kezelést is elmagyarázta.

Bár adtam a cicának (2 éves kandúr, nincs ivartalanítva) ezeket, a Vetrivel (amikor nagyon rosszul volt, napi 3 X 10 cseppet!) együtt, ezek ellenére júliusban kb. egy hónapig csak bent feküdt a garázsban, vagy elbújt egy sötét helyre. WC-re is úgy vittük oda a kis homokos ládikájába, a hátsó lábai mögötti nyirokcsomók miatt nem tudott menni. Aztán kb. augusztus elején elkezdett kifelé sétálgatni a garázsból, most minden reggel kijön, és este viszem be (mert nem akar magától bejönni, gondolom megint párzási időszak van....).

Sokat fekszik, és nem a régi, nekem minden oldalról (több orvossal is beszéltem) azt mondták, hogy sajnos ez már így lesz, mindig lesznek rosszabb és jobb időszakai. Most azt hiszem a "jobb" időszaka van, mert bejön hozzánk a házba, dorombol és játszik, de közel sem olyan fürge mint régen, a hátsó felét még mindig fájlalja, és ha kicsit megy, elfárad és le kell feküdnie...

Mikor rosszul volt, akkor sem volt nálunk sem tályog, hányás, evett szépen, WC-je is normális volt, a lázcsillapítóktól viszont mindig sokat pisilt. Szinte 3 hónapig végig volt láza, és levert volt. Lázcsillapítót én Nurofent szoktam neki adni, 1 ml-t elkevertem kis tejben és a szájába nyomtam. Vagy egy negyed algopirint, ill. van még a Ketofen ami kifejezetten macskáknak való, de ezt legfeljebb négy napig lehet egyhuzamban adni neki, az algopirint sem szabad egyfolytában, mert nagyon elrontja a cica vérképét, és ezek miatt pisil sokat.

Minden nap ajándék, amíg még velem van, a Doktor úr pedig nagyon segítőkész, próbálkozz nála hétköznap este 7-8 között.

De, ha nem éred el, akkor írj egy e-mail címet és leírom, hogy hogyan kell alkalmazni a homeopátiás szereket. A ragacsos galajét is tudom, de azt Magyarországon nem lehet beszerezni, a Doktor úr Angliából hozatja, azt csak ő tud küldeni, de addig is, amíg nem éred el, a thuját és az arnicát elkezdhetnéd a cicánál.

Előzmény:
Anyilinci Creative Commons License 2013-08-31 13:28:41 409

elfelejtettem, hogy sajnos Székely Attilát nem tudom elérni egyik interneten talált elérhetőségen sem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!