|
|
|
|
 |
Octi19
2013-09-03 17:03:59
|
19505
|
Sajnos a törzskönyv sem jelent sokat... egyszer egy neves tenyésztő úgy jellemezte nekem a magyar valóságot, hogy "bizonyos szervezetek egy taligát is letörzskönyvezik csak nyávogjon..."
Biztosan megbízható származású cicákat csak megbízható tenyésztőtől lehet venni, ezekből van max 10 az országban...de lehet, hogy még annyi sem! |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2013-09-02 08:46:42
|
19504
|
Nem!
De nagyon egyszerű eldönteni! Van törzskönyve vagy nincs! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|