Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
M.VIII Creative Commons License 2013-08-31 08:28:58 7151

És a kettős lineáris. Köszönöm a segítséget, nekem úgy tűnik, a kettős lineáris szebb.

 

 

 

Előzmény:
XRdrum Creative Commons License 2013-08-31 00:05:19 7149

Gyárilag Bicubic tömörítést használ a szerencsétlen, vagy minden mentésnél kiválasztod a Bilinear-ra, vagy egyéb neked tetszőre. Hogy alapértelmezett legyen: Edit--Preferences--General és itt a harmadik lenyíló. Hogy magyarul hogy van, nem tudom :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!