Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2013-08-30 11:33:45 60

Ne reklámozd azt a nanohülyeséget, mert számtalanszor leirtuk már, hogy miért baromság...

 

Én felajánlottam a forgalmazó cégnek, hogy kifestem vele a házat, és ha tényleg működik, akkor égre-földre reklámozom. Ha nem, akkor kifizetik a festék+festés+éves fűtési számlámat.

(3 évre visszamenőleg napi fogyasztási és külső-belső hőmérsékleti adataim vannak)

 

Szerinted reagáltak rá? :)

Előzmény:
kosac Creative Commons License 2013-08-30 11:28:07 59

3-4 cm hablemez édeskevés, ha rossz a fal szigetelése azért (nem szigetel eleget), ha meg jó akkor azért (nem oszt nem szoroz lényegében). Van azonban olyan nano-kerámiaszemcsés kültéri felfesték, amely állítólag 5-10 cm hagyományos szigetelésnek felel meg és csak mm nagyságrend vastagságú. Valami olyasmi a lényege, hogy a túl kicsi szemcsék között vákuum van, illetve a szemcsék között a hősugárzás ide-oda verődik, visszatükröződik emiatt alig jut ki stb. Én ugyan ki nem próbálnám az ára miatt, de ha valaki esetleg a körülmények miatt ráfnyalodna, jó lenne egy-két év után a tapasztalatát megosztani róla. Ha mégis beválik, akkor esetleg én is gondolkodnék benne. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!