Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kosac Creative Commons License 2013-08-30 11:15:59 58

A 38-as porotherm téglafalon az 5 cm szigetelés csak dekoráció, nem sok értelme van. Olyan mintha egy kb. 10 cm-es szigetelésre még rátennél 5-öt. A további +5 cm-t ennek tükrében kell nézni, kb. 5-10%-ot jelent még majd megtakarításban. Kérdés, hogy megéri e rákölteni a jelenlegi csökkenő rezsik mellett.

Előzmény:
mobidick Creative Commons License 2013-08-29 16:10:14 51

Sziasztok.

 

A 38-as porotherm tégla falam van. 5cm nikecel szigeteléssel. sajnos a nikecel az összeeresztéseknél megrepedt. A falnak semmi baja. Lehet  e rárakni másik szigetelést vagy ezt le kell szedni. Ha igen, érdemes e +10cm nikecelt rárakni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!