Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KalásziM Creative Commons License 2013-08-30 08:51:31 54

 A szigeteléseknél az alapelv : minél vastagabb annál jobb - természetesen annak ott kell maradnia .

 Én ne szedném le, hanem rá egy másikat, aztán jónapot !

Előzmény:
mobidick Creative Commons License 2013-08-29 16:10:14 51

Sziasztok.

 

A 38-as porotherm tégla falam van. 5cm nikecel szigeteléssel. sajnos a nikecel az összeeresztéseknél megrepedt. A falnak semmi baja. Lehet  e rárakni másik szigetelést vagy ezt le kell szedni. Ha igen, érdemes e +10cm nikecelt rárakni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!