Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2013-08-26 09:45:13 772

Hali Dénes!

 

Megtörted a csendet! :)

Most is ügyes, használható ötlettel jöttél.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-08-25 16:40:42 771

Haliho!

 

gondolom sokan használnak Raynox macro lencséket  fotózáshoz,

nehezen rögzíthető rajtuk a kövaku vagy LED-es macro lámpa

az MSN-202 -nél pedig nincsen szűrőmenet.

egy egyszerű megoldás némi barkácsolás vagy pár száz forintért egy esztergályos megoldja..

egy adaptert esztergálni ami a Raynox lencsére ráhúzható és azon már mindentovábbi nélkül

rögzíthető a világítás..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!