|
|
|
|
 |
blattaorientalis
2013-08-23 20:30:26
|
4586
|
Köszi a javaslatokat! Egyelőre azért még maradnék a márkásak mellett, de ha nem találok ennyiért, akkor meggondolom a kevésbé ismert márkákat is. Nincs róluk valami komoly teszt? Ilyesmire gondolok: http://www.lenstip.com/115.1-article-Polarizing_filters_test.html
Addig is ha valakinek van karcmentes, jó minőségű (Hoya, B+W, stb), multicoated, 67 mm-es cirkuláris polárszűrje (CPL), és eladná max 15.000 Ft-ért, akkor továbbra is várom az emaileket (olahtamas kukac gmail pont com).
Köszi! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
blattaorientalis
2013-08-21 20:36:22
|
4579
|
Sziasztok!
Keresnék 67 mm-es cirkuláris polárszűrőt (CPL) megvételre. Csak többrétegű bevonattal ellátott, jó minőségű (Hoya, B+W, stb.), karcmentes példány érdekelne. Maximum 15000 Ft-om lenne rá. Személyesen Debrecenben és környékén tudom átvenni.
Az ajánlatokat az "olahtamas kukac gmail pont com" emailcímre várnám.
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|