Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2014-05-22 13:37:10 1223

Egy hét nem sok. Akkor aggódj, ha mondjuk egy hónapja nem evett.

A hozzászólás:
Izus Felh Creative Commons License 2013-08-20 10:40:59 1215

Sziasztok!

 

Mexikói axolotlt tartok, de az egyik már majdnem egy hete nem eszik. Kicsit bepánikoltam tőle.. Nem tudtok valamit ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!