Keresés

Részletes keresés

K.G.D.T. Creative Commons License 2013-08-31 12:55:11 5586

Hello!

küldtem E-mailt!

A hozzászólás:
tomkay Creative Commons License 2013-08-10 09:16:18 5569

Tuti nem fogja kérni a gyűrűt.
Ez egy idei sima szövetségi gyűrű és nem drága annyira,hogy ragaszkodjon hozzá..
Ráadásul már ebben az évben nem igen fog galambot gyűrűzni aki röptet.
Ez egy tavaszi kelésű fiatal galamb volt amit megröptettek.
Most meg már nem is vedlene ki a fiatal legyűrűzött galamb fiók.

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2013-08-05 13:35:06 5566

A keresőben csak egy 2004-est találtam ezzel a számmal, de ez '13-as. Na majd ha valaki tud róla valamit és netán a gazdája kéri a gyűrűt, akkor e-mailom publikus.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!