|
|
|
|
 |
tomkay
2013-08-10 09:16:18
|
5569
|
Tuti nem fogja kérni a gyűrűt. Ez egy idei sima szövetségi gyűrű és nem drága annyira,hogy ragaszkodjon hozzá.. Ráadásul már ebben az évben nem igen fog galambot gyűrűzni aki röptet. Ez egy tavaszi kelésű fiatal galamb volt amit megröptettek. Most meg már nem is vedlene ki a fiatal legyűrűzött galamb fiók. |
|
 |
g e
2013-08-05 14:08:56
|
5567
|
Nem a sorozatszám a lényeg, hanem a mellette lévő számok. Egy tenyésztő egymás melletti gyűrűket kap, pl. 94601-94650. Ha találsz közeli számot, esélyes, hogy ő a gazda. |
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2013-08-05 13:35:06
|
5566
|
A keresőben csak egy 2004-est találtam ezzel a számmal, de ez '13-as. Na majd ha valaki tud róla valamit és netán a gazdája kéri a gyűrűt, akkor e-mailom publikus. |
|
Előzmény:
 |
C.Froome
2013-08-05 10:11:53
|
5562
|
| Valoszinü körzet meg a gyürüszáma.De nézd meg a gyürükeresöbe,hogy kié volt.Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|