|
|
|
|
 |
g e
2013-08-05 10:12:29
|
5563
|
Ez egy szabályos és hivatalos postagalambgyűrű, nem készíttetheti akárki.
A számoknál a 10-es területi jelzés, a galamb a Győr környéki tenyésztők valamelyikéé.
Az ötjegyű szám sorozatszám, önmagában nem értékhordozó, csak az egyedi, kizárólagos megkülönböztetésre szolgál.
Átviszem a bejelentésed a postás topikba, köszönjük. |
|
 |
C.Froome
2013-08-05 10:11:53
|
5562
|
| Valoszinü körzet meg a gyürüszáma.De nézd meg a gyürükeresöbe,hogy kié volt.Üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2013-08-05 09:55:43
|
5561
|
Sziasztok!
Találtam a kertben egy 2013-as gyűrűvel rendelkező galamb tetemet. Kinézetre valamilyen szürkés-feketés volt. (nem vagyok szakértő)
Nem tudom mennyire értékes, de ha valakinek hiányzik, eljuttatom hozzá a gyűrűt! A gyűrű piros színű. A felirat: HUNG 2013 10-91643
Mondjuk úgy laikusként ha valaki jobban tudja, mesélhetne a gyűrűről. A hung azt gondolom magyar. Az év is oké. A 10 az szerény véleményem szerint a gyűrű mérete. Az utolsó 5 számjegy az mit jelent? A gyűrűből meg lehet tudni, hogy értékes galambról volt-e szó, vagy csak valaki megjelölte a saját állatát. Mert úgy láttam manapság már bárki készítetthet gyűrűt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|