Keresés

Részletes keresés

Bobo772 Creative Commons License 2013-08-05 13:02:56 5565

Szia ezt nem nagyon lehet mádhogy leírni Benzing tipusú versenyóra fatokos abba kell indigó és papirszallag, indigo azért mert mikor nyom a gép az indigo viszi át a nyomtatási képet a papirra.....ilyen....

http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Benzing_postagalamb_versenyora_10031056.htm

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2013-08-04 18:26:34 5557

Szia!

Ne haragudj, nem tudom értelmezni, "benzing fatokos órába iindigót". Véletlenül elírhattad, kérlek még egyszer írd le! Nem értem tényleg.

Előzmény:
Bobo772 Creative Commons License 2013-08-03 07:41:04 5552

Sziasztok nem tudja valaki hol lehet benzing fatokos órába iindigót venni vagy hogy lehetne felujítani ,biztosan jó legyen?  Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!