Keresés

Részletes keresés

tp329 Creative Commons License 2013-08-05 09:50:35 5560

Nálam használt a betadin is. (zöld dobozos).

Azért azok a fiókák, amelyiknél a nyálkahártyát (emyésztő csatorna) is megtámadta, azok oda lettek.

A bőrön lévő göböket naponta többször leszedni (elevenig) és bőven beecsetelni a betadinnal. Így gyorsan gyógyultak.

lacc74 Creative Commons License 2013-08-04 15:06:12 5555

Gyógyszertárba venni kell jódot,naponta 4-5alkalommal bekenni lefogja szárítani.

A hozzászólás:
C.Froome Creative Commons License 2013-08-04 12:58:30 5554
Himlös a galambom.Mit csináljak vele?Sos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!