|
|
|
|
 |
tp329
2013-08-05 09:50:35
|
5560
|
Nálam használt a betadin is. (zöld dobozos).
Azért azok a fiókák, amelyiknél a nyálkahártyát (emyésztő csatorna) is megtámadta, azok oda lettek.
A bőrön lévő göböket naponta többször leszedni (elevenig) és bőven beecsetelni a betadinnal. Így gyorsan gyógyultak. |
|
 |
lacc74
2013-08-04 15:06:12
|
5555
|
Gyógyszertárba venni kell jódot,naponta 4-5alkalommal bekenni lefogja szárítani. |
|
A hozzászólás:
 |
C.Froome
2013-08-04 12:58:30
|
5554
|
| Himlös a galambom.Mit csináljak vele?Sos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|