|
|
|
|
 |
japipapi
2013-08-04 18:26:34
|
5557
|
Szia!
Ne haragudj, nem tudom értelmezni, "benzing fatokos órába iindigót". Véletlenül elírhattad, kérlek még egyszer írd le! Nem értem tényleg. |
|
 |
MZ5
2013-08-04 15:46:46
|
5556
|
Van olyan aki javit , Törökszentmiklóson is van egy ,de elérhetőségét nem tudom |
|
 |
lacc74
2013-08-03 11:07:30
|
5553
|
Hú az a óra matuzsálem már.Szten idősebb postagalambászokat kérdezzél meg. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobo772
2013-08-03 07:41:04
|
5552
|
Sziasztok nem tudja valaki hol lehet benzing fatokos órába iindigót venni vagy hogy lehetne felujítani ,biztosan jó legyen? Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|