|
|
|
|
 |
veggie83
2013-08-02 10:38:58
|
2596
|
* a Szőke tarkánál az evező csak sötét szürke lesz, nem fekete ... elírtam :) |
|
A hozzászólás:
 |
veggie83
2013-08-02 10:36:51
|
2595
|
Nálam is van még néhány elvihető Tarka fiatal. Eger környékén, vagy jövő héten Monoron. (csak előre egyeztetve viszem fel őket)
1.Erősen tarka, Fehér evező,fekete gallér - 2.Szőke tarka, fekete gallér, evező - 3.Vad tarka fiatal, konty hordozó - 4.Szőke, tarka hordozó (a fiatalok még vedlésben vannak)
+ egy 2011-es Szőke tarka kontyos tojó
Érdeklődni: kacagogerlehonlap@gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|