Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2013-08-01 16:37:13 4566

akkor az már super slim lesz szerintem. Gyere el nézünk valamit. Úgyis régen voltál nálunk

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-08-01 14:26:02 4565

Segítséget kérnék!

Vettem egy 58mm cpl szűrőt, slim kivitelben.

Az objektív gyári kupakját nem tudom feltenni az objektívre, ha rajta van a szűrő.

Tudna valaki tippet adni, hogy tudnék olyan sapkát venni, hogy ne kelljen állandóan levennem a szűrőt az objektívről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!