Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2013-07-30 12:58:49 183

Innen persze könnyű akármit gondolni... :)

Egy kicsi ellentmondást érzek az "Én most péntekre hirdettem..." és az "első tapasztalat" között.

Elsőre szerintem a személyesebb vonalat érdemes alkalmazni. (Előbb találkozni, stb., és a fotózást akkorra szervezni, amikor már kialakult egy megbízható kapcsolat.)

 

(Portré, smink portfólió TFCD témában én max. 2 modellt javasolnék egy időben, máskülönben sok üres idő adódhat számukra.)

Előzmény:
PhotoManus Creative Commons License 2013-07-14 13:19:00 181

 

Én most péntekre hirdettem egy smink portfólióval összekötött TFCD-t kezdő lányoknak (sminket-fotót adtam).

A MO-on 5, ott magát hirdető lánynak írtam, ebből négy arra sem vette a fáradtságot, hogy válaszoljon, az az egy, aki meg ígérte magát, nem jött el.

Lehet, hogy másnál jobban működik, de nekem elég lelombozó első tapasztalat volt...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!