|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2013-07-30 12:58:49
|
183
|
Innen persze könnyű akármit gondolni... :)
Egy kicsi ellentmondást érzek az "Én most péntekre hirdettem..." és az "első tapasztalat" között.
Elsőre szerintem a személyesebb vonalat érdemes alkalmazni. (Előbb találkozni, stb., és a fotózást akkorra szervezni, amikor már kialakult egy megbízható kapcsolat.)
(Portré, smink portfólió TFCD témában én max. 2 modellt javasolnék egy időben, máskülönben sok üres idő adódhat számukra.) |
|
Előzmény:
 |
PhotoManus
2013-07-14 13:19:00
|
181
|
Én most péntekre hirdettem egy smink portfólióval összekötött TFCD-t kezdő lányoknak (sminket-fotót adtam).
A MO-on 5, ott magát hirdető lánynak írtam, ebből négy arra sem vette a fáradtságot, hogy válaszoljon, az az egy, aki meg ígérte magát, nem jött el.
Lehet, hogy másnál jobban működik, de nekem elég lelombozó első tapasztalat volt...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|