Keresés

Részletes keresés

archy632 Creative Commons License 2013-07-29 07:13:07 5547

Koburgi pacsirta galamb, sima ezüst szinben.

 

 

 

A hozzászólás:
7jani8 Creative Commons License 2013-07-28 23:03:40 5546

Azok amik a tetőn vannak, milyen fajtájuak?

Előzmény:
archy632 Creative Commons License 2013-07-28 19:28:59 5541

Ha az összes többi keverék, akkor egyezünk ki római X posta hybridben és akkor mindenkinek igaza van.

 

Az idei termés egy része:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!