|
|
|
|
 |
archy632
2013-07-28 22:02:30
|
5545
|
Legyen úgy, de azért hasonlitsd össze azzal a képpel amit feltettem. Az egy kékszallagos római galamb. A másik,nem azt mondtam hogy tojo hanem azt hogy texan szerü tojó, mivel a texan tojóknak, ha szallagosak, hasonló a szinük. |
|
A hozzászólás:
 |
T.Márió
2013-07-28 20:31:16
|
5544
|
Ja és Tojo nincsen a 10vanak 10db hím van! |
|
Előzmény:
 |
T.Márió
2013-07-28 20:29:31
|
5543
|
Helló!Már meg bocsás de Fajtatiszta Római ugyan is ma voltam egy Római galamb tenyésztőnél és elvitem az enyémet és meg mondta hogy 1000%hogy Római Galambt nem hibrid!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|