Keresés

Részletes keresés

T.Márió Creative Commons License 2013-07-28 20:31:16 5544

Ja és Tojo nincsen a 10vanak 10db hím van!

A hozzászólás:
T.Márió Creative Commons License 2013-07-28 20:29:31 5543

Helló!Már meg bocsás de Fajtatiszta Római ugyan is ma voltam egy Római galamb tenyésztőnél és elvitem az enyémet és meg mondta hogy 1000%hogy Római Galambt nem hibrid!!!!!!

Előzmény:
archy632 Creative Commons License 2013-07-28 19:28:59 5541

Ha az összes többi keverék, akkor egyezünk ki római X posta hybridben és akkor mindenkinek igaza van.

 

Az idei termés egy része:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!