|
|
|
|
 |
7jani8
2013-07-28 23:03:40
|
5546
|
Azok amik a tetőn vannak, milyen fajtájuak? |
|
 |
T.Márió
2013-07-28 20:29:31
|
5543
|
Helló!Már meg bocsás de Fajtatiszta Római ugyan is ma voltam egy Római galamb tenyésztőnél és elvitem az enyémet és meg mondta hogy 1000%hogy Római Galambt nem hibrid!!!!!! |
|
 |
lacc74
2013-07-28 20:27:58
|
5542
|
Ok.
Szépek a fiatalok.Három hét múlva megyek haza teszek fel én is képeket nekem mondainok meg posták vannak. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
lacc74
2013-07-28 19:09:04
|
5540
|
Hidd el római,lehet hogy kissebb a standardnál mert ilyen előszokott fordulni.Lehet pont ezért adta el a gazdája de mivel gyűrű van rajta fajtatiszta lehet.Mondjuk ha csak a fejét látnám előbb mondtam volna hogy parlagi mint posta. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|