Keresés

Részletes keresés

7jani8 Creative Commons License 2013-07-28 23:03:40 5546

Azok amik a tetőn vannak, milyen fajtájuak?

T.Márió Creative Commons License 2013-07-28 20:29:31 5543

Helló!Már meg bocsás de Fajtatiszta Római ugyan is ma voltam egy Római galamb tenyésztőnél és elvitem az enyémet és meg mondta hogy 1000%hogy Római Galambt nem hibrid!!!!!!

lacc74 Creative Commons License 2013-07-28 20:27:58 5542

Ok.

Szépek a fiatalok.Három hét múlva megyek haza teszek fel én is képeket nekem mondainok meg posták vannak.

A hozzászólás:
archy632 Creative Commons License 2013-07-28 19:28:59 5541

Ha az összes többi keverék, akkor egyezünk ki római X posta hybridben és akkor mindenkinek igaza van.

 

Az idei termés egy része:

Előzmény:
lacc74 Creative Commons License 2013-07-28 19:09:04 5540

Hidd el római,lehet hogy kissebb a standardnál mert ilyen előszokott fordulni.Lehet pont ezért adta el a gazdája de mivel gyűrű van rajta fajtatiszta lehet.Mondjuk ha csak a fejét látnám előbb mondtam volna hogy parlagi mint posta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!